Yaşam

Sadece Ada Pak Bu Aptal! Merve Boluğur Survivor Yolcusu Mu?

Magazin gündeminin olaylı kraliçesi Merve Boluğur hakkında yeni bir tez gündeme geldi. DJ Mert Aydın ile evlenen ve kısa sürede boşanan Merve Boluğur’un 2023 Survivor’da yarışacağı söylendi. Acun Ilıcalı’nın geçtiğimiz günlerde yayınlanan ön izlemedeki sözleri de iddiaları güçlendirdi. Peki Merve Boluğur Survivor’a mı gidiyor? birlikte görelim ?

Kaynak:https://www.milliyet.com.tr/cadde/sur…

Hatırlarsanız ünlü oyuncumuz Merve Boluğur’un aklı başına geldi ve tatmin oldu demiştik. Tüm magazin gündeminde konuşulan çok güzel bir düğünle evlendi ve memnun oldu.

Ancak hepimizi şaşırtan bir gelişme oldu ve 53 günlük evliliklerini tek seansta noktaladılar. Bu durum bizi çok şaşırttı ve biz de nazar olarak yorumladık, çünkü bildiğiniz gibi “mutlaka kocam”.

Medya kulislerinde yer alan bilgilere göre son derece farklı olacağını öğrendiğimiz 2023 Survivor’da Merve Boluğur da yer alacak. Merve Boluğur ve Dominik paks zaten benim için deli oluyor…

Söylentilere göre Boluğur şimdiden müsabaka hazırlıklarına başladı. Survivor’a katılacağı doğruysa bu onun uzun bir aradan sonra ilk ekrana dönüşü olacak.

Bu konu hakkında ne düşünüyorsunuz? Haydi yorumlar! ?

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu