Yaşam

Pankreas kanseriyle mücadele eden Tanyeli damardan beslenmeye başladı

Dans gösterileriyle bir döneme damgasını vuran 51 yaşındaki Tanyeli, geçtiğimiz mayıs ayından bu yana pankreas kanseriyle mücadele ediyor. Tedavisi için geçtiğimiz günlerde Küba’ya giden Tanyeli, hızla kilo vermesi nedeniyle damardan beslenmeye başladı.

“TOPALANMA SÜRECİNE GİRDİK”

Instagram hesabından sağlık durumu hakkında bilgi veren Tanyeli, “Mesajlarınızı elimden geldiğince okudum, hepinize çok teşekkür ederim. Geri dönemediğim için özür dilerim. Video çekebilecek gücü toplayayım.” Hafta sonu vereceğim. Şu anda hastanede yatıyorum ve damardan beslenme alıyorum çünkü 52 kiloya düştüm. En başından beri tüm kilomu verdim.” “Öğretmenlerim, tüm doktorlarım ve sağlık ekibim benimle çok iyi ilgileniyor, şu an iyileşme sürecindeyiz. Çok az kaldı, Allah’ın izniyle kurtuluşumuz çok yakın. Sizi seviyorum, Allah sizden razı olsun” “dedi.

TEDAVİ İÇİN KÜBA’YA GİTTİ

Geçtiğimiz günlerde tedavi için Küba’ya giden Tanyeli, akrep zehiri ilacıyla tedavi gördüğünü, yakın zamanda bir görüntü yayınlayıp, sevdiklerine gerekli bilgileri vereceğini söyledi. Zor bir süreçten geçtiğini belirten Tanyeli, “Çok sancılı bir süreç içerisindeydim, uzun süre başımı kaldıramadım, dualarla verdiğiniz nefesten memnunum, Allah razı olsun. “

han-ajans.xyz

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu