Teknoloji

Mortal Kombat 1 Beta Tarihleri ​​Açıklandı

NetherRealm Stüdyoları, Mortal Kombat 1 beta tarihler için beklenen açıklamayı yaptı. Ön sipariş verenlerin katılabileceği bu test önümüzdeki ay başlayacak. Bununla birlikte, aralarından seçim yapabileceğiniz karakterler, kamera hücresi dövüşçüleri ve arenalar da belirgindi.

Dört yılın ortasından sonra Eylül ayında yeni Mortal Kombat oyunu ile tanışacağız. 19 Eylül 2023 Salı günü PC, PlayStation 5, Switch ve Xbox Series için çıkacak olan Mortal Kombat 1, son oyunun devamı niteliğinde olmayacak, Ateş Tanrısı Liu Kang tarafından tasarlanan kozmosta geçecek. Karakterler açısından yeni roller ve yeni bağlantılar konuşma konusu olacak. Hal böyle olunca Mortal Kombat 1 hikayesini anlamak için mutlaka önceki oyunları oynamamıza gerek kalmayacak.

Mortal Kombat 1 Beta Tarihleri ​​Açıklandı

Bildiğiniz gibi geçtiğimiz günlerde yeni oyun için Online Voltaj Testi gerçekleştirilmişti. Ancak oyunu ön sipariş verenler için önümüzde bir beta testi yapılacak. NetherRealm Studos testi Twitter’da paylaştı. 18 – 21 Ağustos 2023tarihleri ​​arasında gerçekleşeceğini duyurdu.

Yalnızca PlayStation 5 ve Xbox Series kullanıcılarının katılabileceği beta testinde, Liu Kang, Sub-Zero, Kenshi, Kitana, Johnny Cage ve Li Mei gibi karakterler seçilebilecek. Cameo Fighter kadrosundan Kano, Sonya, Jax ve Frost bize eşlik edecek. The Teahouse ve Johnny Cage’s Mansion adlı dövüş arenaları sınırlı tutulmuştur.

Mortal Kombat 1 aslında duyurulmasıyla eş zamanlı olarak ön siparişe açıldı. Ancak şu anda Epic Games, Nintendo eShop, PlayStation, Steam veya Xbox mağazalarından ön sipariş alınamıyor. Muhtemelen beta testinin başlangıcında tekrar açılacağını varsayıyoruz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu