Teknoloji

Instagram’da Profile Eklenebilecek 5 Link

Dünyanın en bilinen sosyal ağlarından biri olan Instagram ile ilgili dikkat çekici bir gelişme yaşandı. Çatı şirketi Meta’nın patronu Mark Zuckerberg Instagram kullanıcılarının artık biyografilerine birden fazla bağlantı ekleyebileceklerini duyurdu. Zuckerberg bu yeni özelliği tanıttı” en çok istenen özelliklerden biri‘ tarif etti.

URL’lerin Instagram’da kullanımı kolay değildir. Yorum olarak bırakılan kişilere göre ulaşılamaz . Ayrıca kişileri kolayca paylaşmak için profesyonel bir hesaba sahip olmak gerekir. Yeni özellik işleri kolaylaştırıyor. Şimdiye kadar sadece hesaplarının biyografi bölümüne ilişki ekleyebilen kullanıcılar artık en fazla beş ilişkiekleyebilirler.

Instagram’ın yeni özelliği böyle görünecek

Instagram’da tanıtılan yeni özellik, profillerde iletişim bölümlerine izin veriyor. Aşağıya doğru açılan menü eklenecek. Buraya dokunan kullanıcı, hesap sahibi tarafından paylaşılan tüm kişileri görüntüleyecektir. Böylece kalabalık görünmeyen bir deneyim sunulacak.

Instagram’a yeni özellik geliyor! dağıtım aşamasında . İşlem tamamlandığında tüm kullanıcılar biyografi bölümüne birden çok URL ekleyebilecektir.

Instagram’a kişi nasıl eklenir?

  • Adım #1: Profilsayfaya girin
  • Adım 2:Profili DüzenleMusluk “.
  • Aşama 3:Link ekleMusluk “.
  • Adım #4:URL veya URL’leri ekledikten sonra kaydetmek.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu