Yaşam

İbrahim Tatlıses ile torununun apartman anlaşmazlığı: O kirayı bahşiş veririm

İbrahim Tatlıses, bir süredir dargın olduğu oğlu Ahmet Tatlı’nın oğlu Mert Tatlı ile ev yüzünden mahkemelik oldu. İstanbul Asliye Hukuk Mahkemesi’ne başvuran şarkıcı, torununa Seyrantepe’deki dairesini 5 yıl boyunca rızası olmadan haksız yere işgal ettiği iddiasıyla dava açtı.

Beyaz TV’de ‘Anlatmazsam Olmaz’ programında konuşanİbrahim Tatlıses, oğlunun “Akli dengesi yerinde değil, bir velisi olsun” diyerek mahkemeye başvurduğunu hatırlatarak tepki gösterdi.

‘EVDE KALMALARINI İSTEMİYORUM’

İbrahim Tatlıses, açılan davanın ardından akli dengesinin yerinde olduğuna dair yedi farklı kuruma başvurduğunu ve Ege Üniversitesi’nden sağlık raporu aldığını söyledi.

“Oğluma bu raporu verdiğim için pişmanım, o evde kalmalarını istemiyorum çünkü beni deli olarak görmelerine dayanamıyorum. Daha doğrusu o benim oğlum değil, oğlumun oğlu. Tüm çocuklarıma bakıyorum. Bütün çocuklarıma ev veririm, masraflarını karşılarım. Kendi çocuğuyla tanışsın, o zaman ben deliysem. Normalde oradaki kirayı bahşiş veririm. Benim gibi bir baba, benim gibi bir dede bulamıyorlar.”

İbrahim Tatlıses, akli dengesinin yerinde olmadığı gerekçesiyle hakkında vesayet davası açan oğluna tepkili konuştu. “Bu benim çalışmalarıma, sahneye çıkmama ve prestijime engel olacak bir haber” diyen sanatçı, sağlık durumunun iyi olduğuna dair rapor aldığını söyledi.

karasuajans.com.tr

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu