Ekonomi

Gediz Tarım-Hayvancılık Makineleri, Teknolojileri ve Yem Fuarı Sona Erdi

Kütahya’nın Gediz ilçesinde ilk kez düzenlenen fuarın ardından Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Vedat Öztürk, katılımcılara teşekkür ederek, fuarın önümüzdeki yıllarda daha geniş bir katılımla devam edeceğini söyledi.

Başkan Öztürk, “Bu yıl ilk kez düzenlenen ve 4 gün süren Gediz Tarım-Hayvancılık Makineleri, Teknolojileri ve Yem Fuarı sona erdi. Gediz Ticaret ve Sanayi Odası öncülüğünde, Gediz Kaymakamlığı, Gediz Belediyesi, Gediz Tarım İlçe Müdürlüğü, Gediz Esnaf ve Sanatkarlar Odası ile Gediz “Ziraat Odası’nın katkılarıyla düzenlediğimiz fuarımıza katılan her firmaya teşekkür ediyorum” dedi.

Öztürk, “285 hektarlık Organize Sanayi Bölgesi genişleme alanı, 52 tahsisli 33 aktif üretim şirketi, 2 bine yakın istihdam ve 200 milyon dolarlık ihracat, 2 bin öğrenciye ev sahipliği yapan 2 üniversitesi, termal ve termal tesisleriyle eşsiz lokasyonda seçkin bir konuma sahip. Dünyadaki yapı.” Muırat Dağı, kayak merkezi, termal tesisi, kaplıcaları, tarımı ve hayvancılığıyla ünlü, İzmir, İstanbul ve Ankara’nın merkezinde yer alan Gediz’i tercih etmeleri tesadüf değil. Hayvancılıkla ilgili ve gelişmelere açık olan fuara katılan her kurum ve esnafı ağırlıyoruz. Bu nedenle fuarın kurulmasında emeği geçen tüm paydaşlarımıza, katılımcılarımıza ve vatandaşlarımıza teşekkür ediyorum.”

Öztürk son olarak, “Gediz Ticaret ve Sanayi Odası olarak fuarımızın önümüzdeki yıllarda büyüyerek daha geniş kitlelere ulaşması ve bir klasik haline gelmesi için çalışmalarımızı sürdüreceğiz.” – KÜTAHYA

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu