Haber

Edremit Belediyesi Yol İnşaatı ve Çalışmalarına Devam Ediyor

Edremit Belediyesi kent genelinde yol yapım ve çalışmalarına devam ediyor. Kent merkezinde devam eden doğalgaz çalışmaları nedeniyle zarar gören cadde ve sokaklar hızla yenileniyor.

Edremit Belediyesi ekipleri kent genelinde dört yönde çalışma yürütüyor. İlçe genelinde parke taşı döşeme, tesviye, genişletme vb. çalışmalar devam ederken, doğalgaz altyapı çalışmaları çerçevesinde hasarlı yolların inşaatı da hızla devam ediyor.

Bu kapsamda ilçe merkezinde Atatürk Mahallesi’nde bulunan TOKİ ve Kartal Evleri Mevkii’nde doğalgaz çalışması nedeniyle kazılan cadde ve sokaklarda yenileme ve imalat çalışmaları Teknik İşler ekipleri tarafından tüm hızıyla yürütülüyor.

Edremit Belediye Başkanı Selman Hasan Arslan, doğalgaz altyapı çalışmalarının tamamlanmasının ardından bakım ve onarım çalışmalarının hızla devam ettiğini belirterek, “Yol bakım ve onarım çalışmalarımız devam ediyor. Yolların düzenlenmesiyle daha güvenli ulaşım sağlanacak ve daha güzel bir görünüm sağlanacak. Kentimizin çağdaş ve estetik bir görünüme kavuşturulması sağlanacak.” “Daha güzel bir Edremit için hep birlikte çalışmalarımızı sürdüreceğiz” dedi.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu