Haber

Bakan Nebati’den Kılıçdaroğlu’na: “İyi bir danışman bulmanızı tavsiye ederim”

Hazine ve Maliye Bakanı Nureddin Nebati, CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu’nun deprem bölgesinde vergi tedbiri alınması gerektiği yönündeki açıklamasını hedef alarak, “Bakanlığımızın bu süreçte attığı onlarca adımı takip edemediniz. Tavsiye ederim. dedi.

Hazine ve Maliye Bakanı Nureddin Nebati, sosyal medya hesabından, Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu’nun deprem bölgesinde vergi tedbiri alınması gerektiğine yönelik yaptığı açıklamayı hedef alan bir paylaşım yaptı.

Bakan Nabati yaptığı paylaşımda şu ifadelere yer verdi:

“Bakanlığımızın bu süreçte attığı onlarca adımı, bir süredir bambaşka gündemlere odaklandığınız için takip edemediğiniz anlaşılıyor. Bilgi almakta zorlanıyorsanız bir muhatap bulmanızı öneririm. iyi bir danışman ne yaptığımızı anlatsın.Depremin olduğu ilk andan itibaren deprem kuşağındayız.Tek odak noktamız vatandaşlarımızın tüm yaralarını bir an önce sarmak ve halkımızı depremde rahat ettirebilmektir. tüm saygılar.”

Nebati, Kılıçdaroğlu’na, deprem sonrası alınan takviye ve tedbirlerin yer aldığı Hazine ve Maliye Bakanlığı’nın internet sitesinde yer alan 28 sayfalık kitapçıktan attıkları adımları takip edebileceğini söyledi. – ANKARA

patnosajans.xyz

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu