Yaşam

Torbalı Belediye Başkanı Mithat Tekin ‘Bir Tutam Umut’ Temalı Sergiyi Ziyaret Etti

Geliri Ege Üniversitesi Eğitim Fakültesi öğrencileri ile SMA hastası Azra Güngör’e bağışlanacak ‘Bir Tutam Umut’ konulu sergiyi ziyaret eden Torbalı Belediye Başkanı Mithat Tekin, tüm ilçe sakinlerini sergiye davet etti. Başkan Tekin de tablo satın alarak sergiye destek verdi.

Geliri Ege Üniversitesi Eğitim Fakültesi öğrencileri ve SMA hastası Azra Güngör’e bağışlanacak ressamlar Nalan Parlak, Meral Doğan Keseler, Havva Karasu ve Şenay Karasu’nun eserlerinden oluşan ‘Bir Tutam Umut’ konulu karma sergi, açıldı.

Açılışa katılamayan Torbalı Belediye Başkanı Mithat Tekin, dün sergiyi ziyaret ederek tabloları inceledi. Başkan Tekin’e Torbalı Belediye Başkan Yardımcısı Yavuz Selim Özgan ve belediye meclis üyesi Sıla İlgi Akkaş eşlik etti. Sergiyi çok beğenen Lider Tekin de bir tablo satın alarak hem standa hem de standın amacına destek oldu.

BAŞKAN TEKİN’DEN TEŞEKKÜR ÇİÇEKLERİ

Ressamlara “Öğrencilerimize ve Azra bebeğe desteğinizi unutmayacağız” yazılı çiçeği takdim eden Başkan Tekin, şunları söyledi:

Geliri Türkiye’ye kazandırılacak ressamlar Nalan Emsal, Meral Doğan Keseler, Havva Karasu ve Şenay Karasu’nun eserlerinden oluşan ‘Bir Tutam Umut’ konulu karma sergiyi Başkan Yardımcımız Yavuz Selim Özgan ve meclis üyemiz Sıla sunacak. üniversite öğrencilerine ve SMA hastası kızımız Azra Güngör’e bağışlanacak.İlgi ile Akkaş’ı ziyaret ederek bu anlamlı stant için ressamlarımıza teşekkür çiçeği takdim ettik.”

Sergi 26 Haziran 2023 tarihine kadar ziyaret edilebilecek.

Kaynak: ANKA / Kültür Sanat

haber-bayramic.xyz

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu