Ekonomi

Third Coast Bancshares Teksas bankacılık birliğine geçiyor

HOUSTON – Third Coast Bank’ın ana şirketi Third Coast Bancshares, Inc. (NASDAQ: TCBX), Teksas eyalet tasarruf bankasından Teksas bankacılık birliğine başarılı bir şekilde dönüştüğünü duyurdu. Bu değişiklik Çarşamba günü yürürlüğe girdi ve bankanın mevcut hizmet yelpazesini korurken ticari kredilerini genişletmesine olanak sağladı.

Tüzük değişikliği, Third Coast’un müşterilerinin ticari ve bireysel bankacılık ihtiyaçlarına daha iyi hizmet vermeyi amaçlayan stratejik büyüme planının bir parçasıdır. Third Coast Yönetim Kurulu Başkanı, Başkanı ve CEO’su Bart Caraway’e göre bu değişim, müşterilerin 2008’den bu yana bekledikleri hizmet düzeyini değiştirmeden bankanın ticari kredi portföyünün genişlemesini destekliyor.

Daha önce Teksas Tasarruf ve Mortgage Kredileri Departmanı tarafından düzenlenen Banka, artık Teksas Bankacılık Departmanı tarafından yetkilendirilmekte ve düzenlenmektedir. Değişikliğe rağmen Third Coast Bank, Federal Rezerv Sistemi üyesi bir banka olarak kalacak ve FDIC mevduat sigortası sunmaya devam edecektir.

Yeniden markalaşmanın bir parçası olarak Third Coast Bank, adından ve logosundan “SSB” ibaresini kaldırmıştır. Şirket ayrıca web sitesi URL’sini ve e-posta adreslerini yeni durumu yansıtacak şekilde güncelleyecek ve değişiklikler 16 Mart 2024’te yayına girecek.

Merkezi Humble, Teksas’ta bulunan Third Coast Bancshares, Inc. öncelikle Houston, Dallas-Fort Worth ve Austin-San Antonio dahil olmak üzere Teksas’ın büyük metropol bölgelerinde faaliyet göstermektedir. Banka faaliyetlerini 16 şube aracılığıyla yürütmektedir.

Bu basın bülteni risklere, belirsizliklere ve varsayımlara tabi ileriye dönük ifadeler içermektedir. Şirket, piyasa koşulları, ekonomik eğilimler ve mevzuat değişiklikleri de dahil olmak üzere çeşitli faktörler nedeniyle gerçek sonuçların ileriye dönük beyanlarda öngörülenlerden önemli ölçüde farklı olabileceği konusunda uyarmaktadır.

Bu makalede yer alan bilgiler Third Coast Bancshares, Inc. tarafından yapılan basın açıklamasına dayanmaktadır.

Bu makale yapay zekanın desteğiyle oluşturulmuş, çevrilmiş ve bir editör tarafından incelenmiştir. Daha fazla bilgi için Şart ve Koşullar bölümümüze bakın.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu