Teknoloji

Söylentiler: Diablo IV Ertelenebilir!

 
Blizzard Entertainment tarafından geliştirilen ve yayınlanan aksiyon rol yapma oyunu Diablo IV için çeşitli söylentiler ortaya çıktı. Söylentiler arasında 6 Haziran’da çıkması planlanan Diablo IV’ün çıkış tarihinin ileri bir tarihe kaydırılabileceği de yer alıyor.
 
Yeni söylentiler ortaya çıktı
 
 
 
İlk olarak BlizzCon 2019 etkinliğinde duyurulan Diablo IV, halen geliştirme aşamasında. Şu sıralar çeşitli dedikodulara konu olan yapımın erteleneceği aktarılıyor. Yeni söylenti, Tango Gameworks’ün yeni ritim aksiyon oyunu Hi-Fi Rush’ı hatasız bir şekilde sızdıran Resetera kullanıcısı Horns’tan geliyor. Forumdaki yeni yorumlara göre oyunun erteleneceği belirtiliyor.
 
 
 
Diablo IV, ana serinin yeni oyunu olacak. Blizzard’ın bizlere sunacağı yeni oyun öncesinde Diablo Immortal oldukça fazla eleştiriye maruz kalmıştı. Blizzard için büyük bir finansal başarı olan ancak mikro ödeme sistemi nedeniyle ağır eleştirilere maruz kalan Immortal hala oynanıyor. Öte yandan Diablo 4’ün Diablo Immortal gibi bir sisteme sahip olmayacağı ve bu stil problemlerinin olmayacağı aktarılıyor.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu