Haber

MHP Genel Sekreteri İsmet Büyükataman İnegöl’de basın açıklaması yaptı

Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Genel Sekreteri İsmet Büyükataman, İnegöl’de basın açıklaması yaptı.

MHP Genel Sekreteri ve Bursa 1. Bölge Milletvekili İsmet Büyükataman, Bursa’nın İnegöl ilçesinde basın mensuplarıyla görüşmeye geldi. Basın açıklamasında konuşan Büyükataman, “MHP olarak önümüzdeki dönemde İnegöl’ün il olması için Meclis’te elimizden geleni yapacağız” dedi.

Türkiye’nin 100. yılında yüz il ve bin ilçeden oluşan bir idari sistemi hedeflediklerini belirten Büyükataman, “Bildiğiniz gibi 2018 yılında Cumhurbaşkanımız ‘Cumhuriyet’in 100. yılında biz Büyükşehirler dahil 100 il ve bin ilçeden oluşan bir idari sistemle ekonomide yerli ve milli canlanmayı sağlamak.Siyasetteki birlik ve beraberlik ruhunun yükselişi sayesinde Türkiye, siyasette yüce güç mertebesine yükselmelidir. bölge ve dünyada sözü duyulan bir ülkenin mutlaka çıkacağına inanıyorum.” Önümüzdeki dönemde İnegöl’ün il olması için Meclis’te elimizden geleni yapacağımızdan emin olmanızı istiyorum.”

Büyükataman daha sonra İnegöl programı çerçevesinde İnegöl Esnaf ve Sanatkarlar Odası’nı ve MODEF mobilya fuarını ziyaret ederek Cumhur İttifakı’nın mecliste nitelikli sayıya ulaşması için destek sözü aldı. Fuar çıkışında İsmet Büyükataman’ı alkışlarla karşılayan geç kalan bir grup, ’82 için teşekkürler’ yazılı pankart açtı. Pankartı gören İsmet Büyükataman, gençlere takviyeleri için teşekkür ederek hatıra fotoğrafı çektirdi. – BURSA

erganihaber.xyz

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu