Haber

Messi Omuz Omuza Bağış mı Yaptı, Programa Bağlandı mı? 1 Mart Lionel Messi bağışta bulundu mu? Messi ne kadar, ne kadar bağış yaptı?

Türkiye’yi kasıp kavuran depremin ardından futbol camiası depremzedeler için uzun soluklu bir yardım kampanyasına bu akşam başlıyor. Peki Messi Omuz Omuza bağışta bulundu mu, programa bağlı mı? 1 Mart Lionel Messi bağışta bulundu mu? Messi ne kadar, ne kadar bağış yaptı? Detaylar burada…

OMUZ OMUZ KAMPANYASI NE ZAMAN BAŞLAYACAK?

Omuz Omuza bağış programı 1 Mart 2023 Çarşamba günü yapılacaktır. spor kanallardan canlı yayınlanacak. Program saat 20:00’de başlayacaktır.

OMUZ OMUZA BAĞIŞ PROGRAMI HANGİ KANALLARDAN YAPILACAK?

A SporbeIN Sports, SporSmart, Spor TV, S Sport, Tivibu Spor, TRT Spor ve TV 8 birlikte canlı yayınlanacak, “Omuz Omuza” dayanışma ve dayanışma kampanyası 1 Mart’ta başlayacak ve 15 Haziran’a kadar devam edecek.

MESSİ OMUZ OMUZA BAĞIŞ PROGRAMINA BAĞIŞ YAPAR MI?

Mbappe’nin programa katılmasının ardından futbolseverler Messi’nin programa ne kadar bağışta bulunduğunu merak etti. Şu an için Messi henüz programa canlı olarak katılmadı. Ancak ilerleyen zamanlarda programa bağlanacağı tahmin ediliyor.

MESSI OMUZ OMUZ KAMPANYASINA KATILDI MI?

Messi henüz programa bağlı değil. Önümüzdeki saatlerde internete bağlanacağı tahmin ediliyor. PSG’nin bir diğer yıldızı Mbappe de programa bağlandı.

omerliajans.com.tr

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu