Haber

Kayseri Kocasinan’da çok fonksiyonlu park

Mehmet UZEL(KAYSERİ İGFA)
Kayseri Kocasinan Belediye Başkanı Ahmet Çolakbayrakdar, birbirinden farklı ve yeşilliklerle dolu yeni parklarla Kocasinan’a bir güzellik daha kattıklarını belirterek, özellikle çocuklara ve gençlere yönelik çok fonksiyonlu, ağaçlı bir parkı bölgeye daha kazandırdıklarını söyledi.

Oruçreis Mahallesi’nde park çalışmasını denetleyen Önder Çolakbayrakdar, vatandaşların keyifli vakit geçirebileceği sosyal alanların sayısını artırdıklarını vurguladı.

Daha yeşil, daha konforlu bir Kocasinan için yoğun bir şekilde çalıştıklarına dikkat çeken Önder Çolakbayrakdar, “Oruçreis Mahallemize yeni bir park kazandırıyoruz. Oyun setleri, yeşil alanları ve ağaç evlerinden bu bölgede yaşayan çocuklarımız ve gençlerimiz faydalanacak. En kısa zamanda TOKİ konutlarının yanına bu parkı ve futbol sahasını da ekliyoruz. Çocuklarımızın parklarda rahat ve konforlu bir şekilde oynayabilmeleri, yetişkinlerimizin ise parklarda verimli vakit geçirebilmeleri için durmadan çalışmaya devam ediyoruz. Yapımı devam eden parklarımızın tamamlanmasıyla birlikte Kocasinan’ın yeşil alan metrekareleri artacak ve mahallemiz yeni park alanlarına kavuşacak. Kocasinan’ı daha da güzelleştirmek için işlevsel ve çağdaş parkları mahallelerimize kazandırmaya devam edeceğiz. Amacımız; Parklarımızla 7’den 70’e herkesin daha keyifli vakit geçirmesini hedefliyoruz” dedi.

Başkan Çolakbayrakdar, ihtiyaç sahibi her mahalleye yeni park alanları yapmanın yanı sıra mevcut parkları da program olarak yenilediklerini sözlerine ekledi.

Vatandaşların bölgeye sunulan hizmetlerden memnun olduğunu belirten bölge sakinleri, Kayseri’nin sosyal hayatına renk katan parklar yaptıran Önder Çolakbayrakdar’a teşekkür etti.

haber-hinis.xyz

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Ankara evden eve nakliyat
Başa dön tuşu