Haber

Antalya Düşünce Platformu üyelerinden spora destek

Antalya Niyet Platformu üyeleri, 18. Uluslararası Antalya Maratonu (RUNTALYA) kapsamında düzenlenen ‘1 Adım 1 Hayat’ farkındalık koşusuna katılarak spora desteklerini sürdürdüler.

18. Uluslararası Antalya Maratonu (RUNTALYA) kapsamında ‘1 Adım 1 Hayat’ farkındalık koşusu gerçekleştirildi. Bu yıl 45 ülkeden yaklaşık 10 bin sporcunun kayıt yaptırdığı maratona Gençlik ve Spor Kulübü start verdi. Spor Bakan Dr. Mehmet Muharrem Kasapoğlu, Antalya Valisi Ersin Yazıcı ve milli sporcularla bir araya geldi. Yarıştan elde edilecek gelir, Kahramanmaraş’ta meydana gelen sarsıntıdan etkilenen bölgelere gönderilecek. Antalya Niyet Platformu üyeleri yarışlara katılarak spora desteklerini sürdürdüler.

“2 sporcunun sponsor olarak katılmasını sağladık”

Antalya Fikir Platformu Lideri Halil Güvenbaş, “Sağlam kafa sağlıklı vücuttan gelir, sporun ve sporcunun her zaman yanında olacağız. Koşu bu yıl depremzedeler yararına olduğu için üyelerimiz gerekli bağışları yaparak bu organizasyona katıldılar. Özellikle depremde Türk triatlon milli takımı antrenörünün kaptanlığında bir maraton takımı oluşturduk. Bölgede bulunan ve bu maratona katılmak isteyen 2 sporcunun sponsor olarak katılımını sağladık” dedi. – ANTALYA

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu