Haber

AK Parti Milletvekili Kadem Mete Bodrum’da

AK Parti Muğla Milletvekili Kadem Mete Bodrum’u ziyaret etti.

Mete, ilçe ziyaretleri kapsamında AK Parti Bodrum İlçe Başkanı Hacı Dalda ve ilçe yönetim kurulu üyeleriyle birlikte Bodrum Profilo Marina Ortaokulunu ziyaret etti.

Ziyaretin ardından konuşan Mete, Bodrum’a 16 derslikli bir okulun daha ekleneceğini söyledi.

Mete, okulun yapımını üstlenen hayırsever iş adamı ve Bodrum AK Parti İlçe Başkanı Hacı Dalda’ya teşekkür etti.

Prefabrik binada eğitim ve öğretimini sürdüren öğrenci ve öğretmenlere daha yaşanılır bir bina kazandıracaklarını belirten Mete, “Burada eğitim gören öğrencilerimiz için 16 derslikli bir bina yapacağız. Biz de bu güzeli paylaşmak istedik. Hemşehrilerimizle güzel bir haber. Ayrıca yeni eğitim-öğretim yılı vesilesiyle değerli öğretmenlerimize ve gözbebeğimize teşekkür ediyoruz.” Çocuklarımıza başarılar diliyorum.” dedi.

Hayırsever iş adamı ve AK Parti İlçe Başkanı Hacı Kolda ise ilçede yaşayan öğrenciler için böyle bir karar aldıklarını ve sürecin hızlandırılması için milletvekillerinden destek istediklerini kaydetti.

Milletvekili Mete ve beraberindeki heyet, daha sonra Gündoğan Nafiz Ilıcak Okulu ve ardından Türkiye Basketbol Süper Ligi’ne yükselerek Muğla’yı temsil eden Çağdaş Bodrumspor Kulübü’nün yöneticileriyle bir araya geldi.

Bodrum’daki maçların oynanması için destek isteyen yöneticilerle gerekli görüşmeleri yapacağını belirten Mete’ye, kulüp yöneticileri tarafından günün anısına forma hediye edildi.

Daha sonra Gündoğan Balıkçı Kooperatifi üyeleriyle bir araya gelen Mete, balıkçıların sorunları hakkında bilgi aldı.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu