Haber

23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı Kemer’de kutlandı

23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı ve Türkiye Büyük Millet Meclisi’nin açılışının 103. yıl dönümü nedeniyle Kemer’de tören düzenlendi.

Kemer Cumhuriyet Meydanı’nda düzenlenen törene Kemer Kaymakamı Hüseyin Çam, Kemer Belediye Başkanı Necati Topaloğlu, Kemer Cumhuriyet Başsavcısı Gamze Almalı, Kemer Jandarma Komutanı Ramazan Ergel, Kemer Emniyet Müdür Yardımcısı Mustafa Çelik, Kemer Sahil Güvenlik Komutan Yardımcısı Alper Aydın, Kemer İlçe Milli Eğitim Müdürü Semra Bekar, Kemer Belediyesi Meclis Üyeleri, siyasi parti temsilcileri, muhtarlar, öğretmenler, öğrenciler ve vatandaşlar katıldı.

İlçe Milli Eğitim Müdürü Semra Bekar’ın Atatürk Anıtı’na çelenk sunmasıyla başlayan tören, saygı duruşunun ardından İstiklal Marşı’nın okunmasıyla devam etti.

23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı ve TBMM’nin açılışının 103. yılı nedeniyle düzenlenen programda İlçe Milli Eğitim Müdürü Tek, günün anlam ve değerini anlatan bir konuşma yaptı.

23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı’nda Kemer’de düzenlenen şiir, fotoğraf ve kompozisyon yarışmalarında dereceye giren öğrencilere ödülleri verildi. Öğrencilere ödülleri Kaymakam Çam, Belediye Başkanı Topaloğlu ve Kemer Cumhuriyet Başsavcısı Almalı tarafından verildi.

Şiir ve bestelerin okunduğu program, öğrencilerin folklor gösterisi ile son buldu.

 

Kaynak: (BYZHA) Beyaz Haber Ajansı

kozlu-ajans.xyz

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu